Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Reality a nemovitosti Alpy

 

Nemovitosti v Alpách

Nemovitosti v Alpách se těší stále většímu zájmu českých investorů. Kitzbühel, Val di Fiemme, Cortina d´Ampezzo, Val d´Isere, Tignes, Meribel, Livigno. To jsou jen některá z vyhlášených alpských středisek v Rakousku, Itálii, Francii a Švýcarsku. U všech platí, že jsou synonymem pro  výborné lyžařské podmínky, vysokou kvalitu služeb i nádhernou přírodu. Alpy navíc kromě zimních sjezdovek nabízejí možností celoroční rekreace.

Rakouské Alpy

Rakousko je pro lyžaře nefalšovaným rájem. Oblíbená jsou zejména střediska v blízkosti ledovců. Oblast Kaprunu a Zell am See je od Prahy vzdálená jen asi pět hodin cesty. Když ráno vyjedete, můžete odpoledne strávit na sjezdovce. V blízkosti lyžařských středisek, pod majestátními horskými vrcholy, vyrostla v poslední době krásná golfová hřiště. A právě díky možnosti využívat nemovitost v průběhu celého roku, dochází k jejímu zhodnocování. Vedle ski apartmánů a domů  je možné investovat do nákupu nebo pronájmu místních penzionů, restaurací, hotelů a dalších gastro nemovitostí.

Podívejte se také na nabídku dalších nemovitostí v Rakousku.

Savojské Alpy

Oproti Rakousku je určitou nevýhodou delší vzdálenost z České republiky. Kromě známých  středisek jako jsou Meribel, Courchevel, Tignes nebo Val d´Iser se zajímavou volbou může stát nemovitost v jižních Alpách. Např. nejjižněji situované francouzské lyžařské středisko Valberg se nachází asi jen hodinu jízdy od Azurového pobřeží. Dopoledne můžete strávit na sjezdovce a odpoledne si užívat na pláži u Středozemního moře.

V Savojských Alpách lze u řady nových projektů využít tzv. lease-back nemovitostí. Jedná se o státem garantovaný systém dalšího pronájmu nemovitostí, přinášející výnosy ve výši cca 5% ročně, s možností částečného vlastního užívání.

Podívejte se také na nabídku dalších nemovitostí ve Francii.

Dolomity

Dolomiti Superski je největší lyžařskou oblastí na světě. Sdružuje 12 lyžařských oblastí a najdete zde na 1 220 km sjezdovek s mnoha propojenými okruhy. Zároveň se v této oblasti nachází několik malebných městeček, ve kterých si můžete pořídit vlastní nemovitost. Menší zařízený apartmán koupíte za cenu od cca 70.000 EUR, samostatné domy začínají na částce kolem 350.000 EUR.

Podívejte se také na nabídku dalších nemovitostí v Itálii.

Švýcarské Alpy

Švýcarská adresa je i v současnosti prestižní záležitostí. K nejoblíbenějším švýcarským alpským střediskům patří Saas Fee, Verbier, Wengen, Zermatt, Villars a Livigno. Všechny nabízejí vynikající sněhové podmínky, lyžování na ledovci, moderní lanovky a úroveň služeb odpovídající nárokům nejnáročnější klientely.

Podívejte se také podrobnější informace o možnostech nákupu nemovitostí ve Švýcarsku.

Proč při nákupu nemovitosti v Alpách využít služeb společnosti Rellox:

1. Databáze společnosti Rellox nabízí rozsáhlý výběr nemovitostí v Alpách zahrnující mimo jiné:

- ski nemovitosti a apartmány
- luxusní domy, byty a vily
- gastro reality (hotely a penziony na prodej)
- golfové nemovitosti

2. Společnost Rellox je lídrem českého trhu v oblasti zprostředkování koupě a prodeje realit v zahraničí.

3. Klientům poskytujeme s ohledem na jejich individuální požadavky komplexní servis včetně právního a daňového poradenství. Detailnější informace naleznete v sekci Naše služby.

 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích: Reality Rakousko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Nemovitosti Francie | | Reality Švýcarsko | Pokud se kromě nemovitostí v Alpách zajímáte také o přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Chorvatsko | Nemovitosti Mallorca | Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení