Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Archiv starších zpráv


 Hledej  

Nalezeno 7 záznamů z celkového počtu 7, zobrazeny 1. - 7.Nejdelší rakouská ferrata Priel Klettersteig oslaví 3 roky
Jste dobrodružné duše a milujete horskou turistiku? Pak si nenechte ujít proslulé rakouské ferraty a navštivte nejdelší ferratu Priel Klettersteig. Stačí vám k tomu odhodlání, dobrá fyzická zdatnost a potřebné vybavení. Čím ferrata Priel Klettersteig láká turisty a co vás čeká na její cestě?
Čti více
 
Jak je to s využíváním realit v Alpách
Většina lidí si nemovitost v Alpách nepořizuje za účelem trvalého bydlení, ale především k rekreačním účelům. Způsob využití se liší, ale většina majitelů zde tráví několik týdnů v roce.
Čti více
 
Při koupi nemovitosti v Alpách můžete ušetřit statisíce korun
Společnost Rellox připravila mimořádnou nabídku slev u vybraných nemovitostí v Alpách. U příležitosti deseti let působení na trhu jsme pro naše klienty vyjednali zvýhodněné ceny, díky kterým můžete ušetřit statisíce korun. Nabídka platí do 30. 4. 2014.
Čti více
 
Alpské apartmány: Kaprun a Zell am See
Oblast Kaprun/Zell am See patří mezi českými zájemci o koupi apartmánu v Alpách mezi nejoblíbenější.
Čti více
 
Uvažujete o nemovitosti ve Švýcarsku? Přijďte si popovídat s developerem nového rezidenčního projektu
Společnost Rellox připravila pro všechny, kdo uvažují o nákupu apartmánu ve švýcarských Alpách jedinečnou příležitost k setkání s developerem nového rezidenčního projektu, který začne vyrůstat u jezera Brienzersee.
Čti více
 
Obliba nemovitostí v lyžařských lokalitách roste
I přes finanční potíže eurozóny a nestálost některých trhů s nemovitostmi, poptávka po lyžařských nemovitostech v alpských střediscích stále roste. Pro ilustraci, mezi Brity vlastnícími prázdninový dům v zahraničí jich má devět procent právě v Alpách. Lyžařský turismus také každoročně narůstá, za posledních deset let ročně průměrně o pět procent.
Čti více
 
Nemovitosti v Alpách na prodej
České investory do nemovitostí v zahraničí lákají především dva hlavní typy realit: nemovitosti u moře a nemovitosti v Alpách.
Čti více
 
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích: Reality Rakousko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Nemovitosti Francie | | Reality Švýcarsko | Pokud se kromě nemovitostí v Alpách zajímáte také o přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Chorvatsko | Nemovitosti Mallorca | Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení