Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Informace o lokalitách

 

Informace o lokalitách pro nákup nemovitosti v Alpách

Naše nabídka zahrnuje bohatý výběr nemovitostí ve všech alpských zemích. Naším cílem je poskytnout takový rozsah nemovitostí v různých částech Alp, aby si kupující mohl vybrat vhodnou nemovitost a oblast podle svých požadavků.

Dolomity (Itálie)

V oblasti Dolomiti-Superski se nachází několik krásných městeček, ve kterých si můžete koupit vlastní nemovitost. Nejluxusnějším a nejdražším střediskem je Cortina d´Ampezzo, ale nabízí se i levnější místa jako Cavalese, Predazzo atd. V nabídce nemovitostí převažují apartmány. Za 70.000 EUR je možné pořídit menší zařízené studio. Ceny samostatných domů začínají na úrovni 350.000 EUR, ale jejich nabídka je omezená. Zájem českých klientů se soustředí především na oblasti a údolí Val di Fassa, Val di Fiemme, Val Gardena či Kronplatz.

Savojské Alpy (Francie)

Savojské alpy a jejich lyžařská střediska se staly oblíbenou destinací nabízející výborné lyžařské podmínky s desítkami kilometrů sjezdovek. Ski nemovitosti (apartmány a domy) k prodeji jsou k dispozici ve známých lyžařských oblastech jako Meribel, Courchevel, Tignes, Les Arc, Val d´Iser a další. Ceny nemovitostí v těchto oblastech většinou odpovídají jménu a tradici dané lokality. Zajímavá může být také koupě bytu v jižních Alpách.  Za příklad uveďme středisko Valberg, které se nachází  pouze 1,5 hodiny jízdy od Azurového pobřeží a letiště v Nice.

Rakouské Alpy

Pro české zájemce jsou vzhledem ke své blízkosti zajímavé hlavně rakouské Alpy. V lyžařských střediscích, např. Kaprun / Zell am See, můžete koupit zařízený menší apartmán již od cca 60.000 EUR. V exkluzivnějších střediscích jako Schladming jsou samozřejmě vyšší. V Rakousku je možné koupit jak apartmány v nových projektech, tak i starší apartmány.

Švýcarské Alpy

Švýcarsko si zachovává pozici výjimečné oblasti pro pobyt a život v rámci Evropy. Je to země s přírodním bohatstvím v podobě Alp, horských údolí, prestižních lyžařských středisek s vynikajícími lyžařskými podmínkami, krásných jezerních oblastí a řady dalších turistických lákadel.

Největšímu zájmu českých zájemců o investice do švýcarských nemovitostí se těší švýcarská alpská střediska jako Saas Fee, Verbier, Wengen, Zermatt, Villars, Livigno a další. Ty nabízejí vynikající  sněhové podmínky s možností  lyžování na ledovci, moderní lanovkové vybavení a služby na vysoké úrovni. Další oblíbenou částí Švýcarska pro nové rezidenty je oblast jezer při hranicích s Itálií - Lago di Lugano a Lago Maggiore. Ta nabízí kombinaci krásného prostředí subtropické flóry u jezera, v blízkosti hor a dojezdu do lyžařských středisek.

 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích: Reality Rakousko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Nemovitosti Francie | | Reality Švýcarsko | Pokud se kromě nemovitostí v Alpách zajímáte také o přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Chorvatsko | Nemovitosti Mallorca | Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení